Która istnieje odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z wielkimi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut rywalizujących z pewnymi z najpopularniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy większość pań mogą być w okresie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi dalej nie jest do celu pewien, co to stanowi – również istnieje niezmiennie bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli natomiast trochę budzisz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla młodych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najpopularniejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To faktycznie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co wpływa, iż ​​jest wtedy faktycznie destrukcyjna koncepcja). Więc nie jest metoda. Więc nie jest firma. To twoje pieniądze, przechowywane w całości cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą przechowywać swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego cena za mało miesięcy czy lat będzie wysoko wyższa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ pieniądza w niniejszych nazwach nie można uzyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle łatwą walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?

Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to dodatkowa kryptowaluta także dużo kobiet uważa, że ​​potencjalnie może wyprzedzić Bitcoin jako dominującą monetę na placu. To, co daje Ethereum, wtedy jego technologia, a nie fakt, iż istnieje więc dodatkowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i interesuje i też jak Bitcoin jest kupowana i oferowana oraz polecana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin więc nic innego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technika księgi głównej, której firmy wykorzystują do wykonywania nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy i Ethereum idą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest dużo bardziej skuteczne. Jeśli Bitcoin był w klasy 1.0, Ethereum stanowi w klasy 2.0, co idzie na wykonywanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale nadaje się do poprawie.

Co daleko, technologia Ethereum jest wielkie pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi więc większość spółek z reguły Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby uczyć się i uruchamiać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W tym sukcesu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co właściwie dużo osób ekscytowało w technologii Ethereum, wtedy jej potencjał przychodzenia na wykresy i procesy we jakichkolwiek dziedzinach. W żadnym wypadku nie istnieje toż też doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skale unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments