Agencja Towarzyska Kołobrzeg Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Aktualnie zajmujemy się dosyć osobliwym tematem, a może nawet wielkim problemem. Powiedzieć możemy filozoficznie wręcz, że jest to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Koszalin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Na jaki temat zatem moglibyśmy mówić? O męskości, a konkretniej o takim męskim atrybucie męskości, a więc o wielkości penisa. Napisano na owy temat ogromną liczbę artykułów, książek, pozycji naukowych. Sakramentalnym pytaniem zostaje kwestia: czy wielkość penisa to istotna rzecz? I zostaje jeszcze jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Koszalin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest dużo tekstów mówiących o tym, że wcale nie, że ważne jest to co mamy, że liczy się sprawność itd. Faceci przecież zawsze wymyślą dobre wytłumaczenie. A kobiety, będąc oczywiście dobrze wychowanymi, także stwierdzą, że absolutnie nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Koszalin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale czy to prawda? Przeczytałem ostatnio zdanie, że pani, która sądzi, że wielkość penisa nie jest istotny to ta, która nie miała okazji zasmakować przyjemności z obcowania z większym penisem…

Więc, trudno się z tym nie zgodzić, nie jest tak, panowie…?

Otóż ja skłaniam się ku zdaniu, że wielkość penisa ma znaczenie, spore. Po pierwsze jest istotny dla naszej seksualnej partnerki, dając jej niesamowicie dużo przyjemności, rozkoszy, spełnienia… Ale także ma niewątpliwe znaczenie dla faceta. Uwierzcie mi panowie, właściwie spory penis potrafi niesamowicie pozytywnie oddziaływać nie tylko na nasze erotyczne życie, ale przede wszystkim potrafi polepszyć własną samoocenę. Dopiero wtedy czujemy się prawdziwym mężczyzną, wielkim macho, prawdziwym samcem… Ale co zrobić, gdy matka natura nie polubiła nas w tym ciężkim temacie…? Nie martwcie się, żyjemy obecnie w takim świecie, w którym niemożliwości są przekraczane niemalże na codzień. Istnieje niezwykle wiele możliwości poprawy tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Koszalin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tu z odsieczą współczesna medycyna, i jej gałąź estetyczna, która umie niejedno nieprawidłowości poprawić, w czasie gdy własne zdrowie jest całkowicie w dobrych rękach. To drogie rozwiązanie, ale niezwykle skuteczne. Możemy też zaufać branży farmaceutycznej, opartej na naturalnych składnikach, gdzie zwiększacz penisa jest preparatem, który można użyć tak zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Mamy też do dyspozycji wiele opracowanych systemów ćwiczeń, jakie mogą nas do przybliżyć do pożądanych rezultatów. Tak naprawdę to kwestia indywidualna – na co chcę i mogę sobie pozwolić.

Agencja Towarzyska Koszalin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, panowie, powiem tak, spróbujcie, nie stracicie… To uczucie męskości, jakie w was wzrośnie, to uczucie siły, możliwości jest niesamowicie ważne. A co więcej, a może przede wszystkim, świadomość, że zadowalamy naszą partnerkę w pełni, że jest ona zwyczajnie usatysfakcjonowana po osiągnięciu wspaniałego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie traćcie czasu na zastanawianie się, na udowodnienie, że to przecież nieistotne, co z tego, że mały, skoro jest niezwykle sprawny…. I po co to? Każdą teorię możemy oczywiście stworzyć a potem bronić jej do końca. Warto?

Agencja Towarzyska Koszalin Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o