Opony używane Stepnica

      Brak komentarzy do Opony używane Stepnica

Opony Michelin uznawane są za jakieś z najciekawszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Suchań

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one dopuszczenie ekspertów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwag w rezultacie wielu testów i jakości. Do najszybszych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo atrakcyjne parametry niezależnie od chwili roku,
– dużą wytrzymałość na wybranie co stanowi podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Suchań

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić także w zimie. Nie należy ich mieszać z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Świetnie dodają się dla samochodów w sferze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to zaznacza się dużo efektywnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Suchań

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Suchań

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała bardzo interesującą jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem stosować z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak zaczynającą od okresu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich wielkie, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie gdy chcemy mieć z opon cały rok, bez potrzeby wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ nabędziemy w zakresie od 15 do 19 cali.

Opony używane Suchań

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a bardzo udanymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest wykonanie do jej struktury innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym składnikiem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia oraz zaawansowanej technice, użytej do jego założenia.

Bieżnik, który został opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które gwarantują doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na całe stronie jezdne na śniegu. Najważniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają dobre właściwości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Suchań

Zobacz również Tanie opony

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o