Promocja Rossmann Goleniów

      Brak komentarzy do Promocja Rossmann Goleniów

Nic właśnie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie przechodzi się co dziwić, podczas tej prac powinien dbać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli.

Promocja Rossmann Gościno

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic właśnie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie przechodzi się co dziwić, podczas tej prac powinien dbać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny gdy go malują! Czy inaczej, nie taka wielka kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i urządzeń przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Którą powinna pamiętać najbardziej odpowiednią temperaturę woda? Właściwie jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie pewno stanowić za gorąca, a z zmianie powietrze nie powinno być mocno zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W jakie urządzenia się wyposażyć? Na pewno przydatne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do mycia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kosmetyki do kąpieli, czy ręczniki najlepiej wystąpić w działu ręki, tak by sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda ma już odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Gościno

Jak trzymać dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na swoich rękach, tak by prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak by się nie przestraszyło, a gdy pupa dziecka będzie bezpiecznie napisana na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i zacznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Świetnie sprawdza się wanienka ze stojakiem, ponieważ nie angażuje pleców rodziców. Nie potrzeba się co chwilę schylać i ładnie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, bądź takich, którzy korzystają kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie ma także bardzo miejsca, ponieważ stojak jest robiony również wolno go schować w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i zabawa dziecka, więc istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Gościno

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o